Kitüntetéseket vehettek át a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutató Központ kutatóprofesszorai

Bokor József, akadémikus, egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem kutatóprofesszora, a Járműipari Kutató Központ igazgatója a Magyar Érdemrend Középkeresztje kitüntetésben részesült a rendszer- és irányításelmélet területén végzett, nemzetközi szinten is kiemelkedő kutatási eredményei, valamint oktató- és tudományszervező tevékenységéért. A díjat a felterjesztő Pálinkás József, az MTA elnöke adta át.

Palkovics László, akadémikus, egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem kutatóprofesszora, a Járműipari Kutató Központ stratégiai vezetője, a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetést vehette át Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter javaslata alapján a járműiparban elért kiemelkedő kutatási eredményei, valamint példaértékű iskolateremtő tevékenységének elismeréseként.

Bányász Csilla, a műszaki tudomány kandidátusa, a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutató Központ tudományos főmunkatársa a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést vehette át a járművek mozgási problémáinak megoldásában sikeresen alkalmazott, a nagy rendszerek dinamikus viselkedésének meghatározásában és irányításában elért, nemzetközileg is számon tartott eredményeiért. A díjat Pálinkás József, az MTA elnöke adta át.

Nyári záróvizsga időszak 2018. június 20. 00:00 - 2018. június 29. 01:00
Szenátusi ülés 2018. június 25. 14:00 - 16:00
Vizsgaidőszak vége 2018. június 30.
Méltányossági vizsgák 2018. július 4. 00:00 - 2018. július 7. 01:00
Diplomaátadó ünnepély-MTK 2018. július 14. 14:00 - 17:00